Nemokami skelbimai Sellis.lt

Nemokami Skelbimai

Baneriai Užsiregistruoti Prisijungti
Užsiregistruoti Prisijungti
 

Asmens duomenų apsaugos politika

  1. Klientas sutinka su šiomis Taisyklėmis ir pareiškia, kad jis/ji pateikia savo duomenis SELLIS.LT savo noru ir sutinka, kad jo/jos pateikti duomenys, būtų saugomi SELLIS.LT duomenų bazėje neribotą laiką. Veiklos dalyvis pateikia savo duomenis SELLIS.LT tam, kad tretieji asmenys galėtų nevaržomai prie šių duomenų prieiti, juos peržiūrėti ir kopijuoti.
  2. Kientas sutinka, kad jam registruojantis arba prisijungiant prie sistemos, ši registruos Kiento kompiuterio IP adresą ir prisijungimo prie sistemos datą ir laiką.
  3. Kientas sutinka, kad jo pateikti kontaktiniai duomenys būtų naudojami reklaminiais tikslais siunčiant jam įvairaus pobūdžio informaciją.
  4. Kiento duomenys yra saugomi nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo ir neleistino naudojimo.
  5. SELLIS.LT saugo Kientų asmeninę informaciją ir ją naudoja teikiant SELLIS.LT paslaugas laikantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo ir kitų teisės aktų nustatytų reikalavimų.
  6. Visi svetainėje daromi atsiskaitymai yra per paysera.com sistema, per ją taip pat galima atsiskaityti, - VISA, MASTERCARD ir MAESTRO bankinemis kortelemis.

 

 

 
 
 
 
2024 © datalab.pro
 
 
SUPPER pasiūlymas